دانشگاهپاریس دوفین ,

تحصیلات آموزش عالی و منتخب تحقیقات فرانسوی

دانشگاهدوفین پاریسLrsquo;Universiteacute; Paris-Dauphine،یا << دانشگاه پاریس نهم >>,<> یک دانشگاه دولتی و یکی دیگر از شعبات سیزده گانه دانشگاه پاریس است .که پس از تقسیمات دانشگاهی در سال 1971 تاسیس شده است. دانشگاه دوفین پاریسیک موسسه عمومی تحصیلات آموزش عالی و منتخب تحقیقات فرانسوی است که متخصص در علوم سازمانها،بازارها و تصمیم گیری،حقوق،ریاضیات،مدیریت، اقتصاد، علوم ی، جامعه شناسی،ریاضیات کاربردی، سیستم های اطلاعات مدیریتی و زبان، علوم رایانه و امور مالی است.

دانشگاه دوفین پاریس

آموزش در دانشگاهدوفین پاریسفرانسه

دانشگاه پاریس Dauphine یک موسسه عالی منتخب تحقیقاتی در فرانسه می باشد که متخصص در سازمان و علوم تصمیم گیری است. پاریس دافین در یک رویکرد متقابل انضباطی به آموزش در مدیریت و اقتصاد، ریاضیات، فناوری اطلاعات، علوم اجتماعی و حقوق می پردازد. تمام برنامه های دانشگاه چشم انداز دنیای واقعی را در بر می گیرند و در زمینه تجارت، صنعت و جامعه فعالیت می کنند.

دانشگاه دوفین پاریس

دانشگاه دوفین پاریس

دانشگاه دوفین پاریسدارای بیش از 300 همکاری بین المللی در لندن، نیویورک، شانگهای، پکن و مادرید است. دافین دارای مجوز EQUIS است، و عضو موسس PSL یک موسسه تحقیقاتی و آموزشی پاریس می باشد.دانشگاه دوفین پاریسیک موسسه تحقیقاتی و آموزشی عمومی در پاریس، فرانسه است.

تاریخچه دانشگاه :

این دانشگاه که نام خود را از قصر Palais Dauphine دارد ، در سال 1968 ازدانشگاه پاریسجدا و به عنوان دانشکده اقتصاد و مدیریت در مقر سابق ناتو، در پاریس غربی تاسیس شد .

Palais de lrsquo;OTAN

ویوی ساختمان ناتو، از آسمان، به شکل ldquo;Ardquo; به معنی ldquo;اتحادrdquo; - که اشاره به اتحاد North3 اقیانوس اطلس دارد. معمار این کاخ ناتو ژاک کارلو است که از دستاوردهای اصلی اوتروکادروPalais de Chaillot، Trocadero در مقابل برج ایفل میباشد. این سبک ldquo;معماری معاصر برجستهrdquo; نامیده می شود.

دانشگاه دوفین پاریس

دانشگاه دوفین پاریس

تحصیل در دانشگاه دوفین پاریس

دانشگاه دوفین پاریس فرانسهموقعیت منحصر به فردی در آموزش وتحصیل در فرانسهبدست آورده است به طوری یک نهاد خلاق می باشد و به طور مداوم در حال توسعه ابتکارات برای نوآوری و استعدادهای برتر می باشد . مثلا برنامه استعدادهای درخشان Dauphine Bachelor برای ورزشکاران سطح بالا، هنرمندان با استعداد و کارآفرینان این امکان را می دهد که مطالعات دانشگاهی را با حرفه های ورزشی، هنری و یا کارآفرینی خود ترکیب نمایند .

دوره های تحصیل در دانشگاه دوفین پاریس

دانشگاه دوفین پاریسدر رشته های امور مالی، اقتصاد، حقوق، امور مالی و ریاضیات و استراتژی کسب و کار مشهور است. به طور متوسط 90 تا 95 درصد از دانشجویان پذیرفته شده باید امتیازات بالا در نتایج آزمون های دبیرستان فرانسه (Examen National du Baccalaureacute;at) داشته باشند. در سال 2009، Universiteacute; Paris-Dauphine مجوز رسمی EQUIS (کیفیت اروپا برای سیستم بهبود) را که توسط بنیاد اروپایی توسعه مدیریت اعطا شده است به دست آورد.دانشگاه پاریس دوفینبه عنوان یکی از 16 شرکا و مشارکت کنندگان پاریس علوم لتروس شناخته شد.

رنکینگ و رتبه بندی دانشگاه Universiteacute; Paris Dauphine

در بین دانشگاه های فرانسه وجهان

دانشگاهUPD در بین دانشگاه های جهان، دارای رنکینگ و رتبه1106 در سال 20 و سال 2019 می باشد.همچنیندر بین دانشگاه های کشورفرانسه در سال 20 و سال 2019 موفق به کسب رتبه و رنکینگ 30 شده است.

دانشگاه Universiteacute; Paris Dauphine کشورفرانسه در شبکه های اجتماعی

از مهمترین شبکه های اجتماعی که موسسات آموزشی و دانشگاه های جهان در آن حضور دارند را می توان شبکه حرفه ای لینکدین، شبکه یوتیوب، شبکه اجتماعی فیسبوک و شبکه اینستاگرام و توئیتر نام برد. البته میزان فعالیت هرکدام از دانشگاه های جهان، در این شبکه های اجتماعی متفاوت می باشد.

ضمناً همان طور که می دانید در دانشنامه و دایرة المعارف ویکی پدیا دانشگاه Universiteacute; Paris Dauphine نیز معمولاً اطلاعات کلی در خصوص این دانشگاه نظیر تاریخچه تاسیس، هیات موسس دانشگاه، نحوه اداره دانشگاه،تعداد دانشجویان و تعداد اساتید دانشگاه دانشگاه پاریس دافینو همینطوردانشکده ها و رشته های تحصیلی ارائه شده در دانشگاهParis Dauphine Universityوجود دارد که می توانید از طریق لینکهای پایین این بخش به آن دسترسی داشته باشید.

توجه نمائید که ممکن است یک دانشگاه در یک شبکه اجتماعی بیشتر از بقیه شبکه های اجتماعی فعال باشد.

حتی مشاهده شده است که دانشگاه های مختلف در سرتاسر دنیا، ممکن است در یک شبکه اجتماعی خاص حضور نداشته باشند.

فلذا در صورتیکه شما در فکرگرفتن پذیرش از دانشگاه Paris Dauphine Universityمی باشید، پیشنهاد می شود که حتماً سری به شبکه های اجتماعی دانشگاه Paris Dauphine University که در ذیل لینک آن ها برای شما آورده شده است بزنید.

شما می توانید از طریقپروفایل دانشگاهUniversiteacute; Paris Dauphineدر شبکه های اجتماعیکه در آن حضور دارد، به اطلاعات کاملی از شرایط اخذ پذیرش آن موسسه آموزشی یا دانشگاه دسترسی پیدا کنید.

از دیگر اطلاعاتی که می توان در سایت و شبکه اجتماعی دانشگاه Universiteacute; Paris Dauphine ، به آن دسترسی پیدا کرد عبارتند از:

 • تاریخ و زمان شروع ترم دانشگاه Universiteacute; Paris Dauphine
 • میزان شهریه دانشگاه Universiteacute; Paris Dauphine برای دانشجویان محلی
 • میزان شهریه دانشگاه Universiteacute; Paris Dauphine برای دانشجویان بین المللی
 • شرایط و اامات گرفتن پذیرش از دانشگاه Universiteacute; Paris Dauphine
 • کمترین نمره موردقبول تافل یا آیلتش برای گرفتن پذیرش از دانشگاه Universiteacute; Paris Dauphine
 • مینیمم نمره جی آر ای GRE و جیمت GMAT برای داشتن شانس قبولی و گرفتن پذیرش از دانشگاه Universiteacute; Paris Dauphine

از دیگر اطلاعاتی که در پروفایل و شبکه های اجتماعی دانشگاهUniversiteacute; Paris Dauphine می توانید مشاهده نمائید عبارتند از:

 • آدرس دانشگاه و اطلاعات دقیق در خصوص شماره های تماس و آدرس پست الکترونیک دانشگاهUniversiteacute; Paris Dauphine
 • رشته های تحصیلی ارائه شده در دانشگاهParis Dauphine University
 • دوره های مجازی و آموزش راه دور دانشگاهParis Dauphine University
 • لیست دانشکده های دانشگاهدانشگاه پاریس دافین
 • لیست اساتید و رزومه استادان دانشگاهUniversiteacute; Paris Dauphine
 • مقالات و موضوعات پژوهشی که در دانشگاهUniversiteacute; Paris Dauphine انجام گرفته است و در حال انجام می باشد.
 • کمک هزینه ها و بورس هایی که به دانشجویان برای دوره تحصیل در دانشگاهUniversiteacute; Paris Dauphine تعلق می گیرد.
 • و .

آدرس شبکه های اجتماعی دانشگاه Paris Dauphine University

معیار رنکینگ Paris Dauphine University در رتبه بندی QS

نظام QS، از سال 2004 به فعالیت پرداخت. نشریه آموزش عالی تایمز لندن وابسته به آموزش عالی انگلیس، با همکاری موسسه کاکارلی سیموندز (Quacquarelli Symonds)، هر ساله لیستی از 200 دانشگاه برتر دنیا را با عنوان (QS World University Rankings) منتشر می کند.

این رتبه بندی بر اساس شش شاخص عملکرد جهانی رتبه بندی شده اند و کمک می کند تا دانشجویان بتوانند ارزیابی خود را در ارتباط با دانشگاههای مورد نظر انجام دهند.

از گزینه های مرتب کردن نتایج بر اساس کشور و منطقه نیز می توانید برای بررسی کشور یا منطقه خاصی استفاده کنید. می توان نتایج رتبه بندی را بر اساس شش شاخص منحصر به فرد مرتب نموده و نتایج رتبه بندی بر اساس هر کدام از شش شاخصهای مورد نظر به فرد نمایش داده می شود.

 • شهرت علمی دانشگاهدوفین پاریس
 • میزان مشهوریت فارغ التحصیلان دانشگاهدوفین پاریس
 • نسبت تعداد دانشجویان به تعداد هیئت علمی در دانشگاهدوفین پاریس
 • استنادات انجام شده به دانشگاهدوفین پاریس
 • نسبت جذب بین المللی اعضای هیئت علمی در دانشگاهUniversiteacute; Paris Dauphine

دانشگاه Universiteacute; Paris Dauphine وسیستم رتبه بندی دانشگاه ها و مؤسسه های آموزش عالی تایمز2019

سیستم رتبه بندی دانشگاه ها و مؤسسه های آموزش عالی تایمز، یکی از مشهورترین نظام های رتبه بندی بین المللی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی است.

این رتبه بندی اولین بار در سال 2004 منتشر شد.

شاخص های این رتبه بندی شامل موارد زیر است:

 • آموزش: فضای آموزشی (30 درصد از نمره کل)
 • پژوهش: حجم، درآمد و شهرت (30 درصد از نمره کل)
 • استنادها: تأثیر پژوهش (30 درصد از نمره کل)
 • درآمد صنعتی: نوآوری (2.5 درصد از نمره کل)
 • وجهه بین المللی: نیروی انسانی، دانشجویان و پژوهش (7.5 درصد از نمره کل)

در این رتبه بندی دانشگاه ldquo;هارواردrdquo;(Harvard) رتبه اول را کسب کرده است ودانشگاه ldquo;ام آی تیrdquo;(MIT) با بهبود معیارهای موردنظر در این رتبه بندی، رتبه دوم را کسب کرد.

آدرس دانشگاه پاریس دوفین :

Place du Mareacute;chal de Lattre de Tassigny, 75016 Paris

Teacute;l : 01 44 05 44 05
Fax : 01 44 05 49 49

در ادامه میتوانید بخوانید .

کاخ ورسای زیباترین و پربازدیدترین کاخ سلطنتی دنیا

برج سن ژاک پاریس در خیابان ریولی

دانشگاه پاریس دوفین , تحصیلات آموزش عالی و منتخب تحقیقات فرانسوی

دانشگاه ,های ,paris ,dauphine ,پاریس ,universiteacute ,paris dauphine ,universiteacute paris ,رتبه بندی ,دانشگاه universiteacute ,دانشگاه دوفین ,universiteacute paris dauphine ,دانشگاه universiteacute paris ,دانشگاهuniversiteacute paris dauphine ,دانشگاه دوفین پاریس

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

17627939 17710042 17989439 18069991 17163981 17257719 17923551 17409827 17257719 17900177